Pożegnanie Studentów V roku Psychologii
Pięć lat wspólnej drogi… Pożegnanie Studentów V roku Psychologii
W wyjątkowej atmosferze odbyło się pożegnanie Studentów V roku kierunku Psychologia. Był to czas podsumowań, wspomnień oraz refleksji nad wspólnie spędzonymi latami nauki.
W uroczystości uczestniczyli Dziekani, Kierownik i Pracownicy Katedry Psychologii, którzy skierowali do Absolwentów słowa gratulacji i życzenia dalszych sukcesów. Dziękujemy za zaangażowanie, pasję i wkład w życie naszej społeczności akademickiej.
Drodzy Absolwenci, gratulujemy ukończenia studiów i życzymy Wam odwagi w realizacji zawodowych planów, nieustannego rozwoju oraz satysfakcji z pracy na rzecz drugiego człowieka. Niech zdobyta wiedza i doświadczenie będą inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań. Powodzenia na nowym etapie życia!
oprac. dr hab. Elżbieta Napora, prof. UJD
Data dodania: 25 czerwca 2026