Studenci V roku Psychologii dla Dziekanatu
Studenci kierunku Psychologia, którzy kończą swoją akademicką drogę złożyli podziękowania za wspólny czas, pomoc i życzliwość Pani Danucie Foltyńskiej.
Jesteśmy dumni z pracy Pań w Dziekanacie, która daje Studentom wsparcie i pomaga przejść lata studiów z uśmiechem na twarzach.
Dziękujemy!

Data dodania: 25 czerwca 2026