W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Studenci V roku Psychologii dla Dziekanatu

Studenci kierunku Psychologia, którzy kończą swoją akademicką drogę złożyli podziękowania za wspólny czas, pomoc i życzliwość Pani Danucie Foltyńskiej.
 
Jesteśmy dumni z pracy Pań w Dziekanacie, która daje Studentom wsparcie i pomaga przejść lata studiów z uśmiechem na twarzach.

Dziękujemy!

Data dodania: 25 czerwca 2026